🔔 🔔 🔔 Duyuru: 24. Yılımıza özel indirimler sizleri bekliyor ! Kampanya Kodu : TDATA2024 | Detaylı bilgi için tıklayınız.

Whois Sorgulama

Alan adının sahibini öğrenmek için ücretsiz sorgulama gerçekleştirin

Neden Domain Whois Sorgulaması Yaparız ?

Domain whois sorgulaması, alan adına sahip olan kişi ya da işletmenin sahiplik bilgilerini, alan adının kayıt firması, kayıt tarihi, bitiş tarihi gibi detayları öğrenmek için yapılır. Bazen domain sahibi ile iletişime geçmek bazen de domain üzerinde yer alan bir içeriğin kaldırılması vb. taleplerinizi domain sahibine iletmeniz için domain whois sorgulaması yapabilirsiniz.

Ücretsiz Domain Whois Sorgulama Nasıl Yapılır ?

Sahiplik bilgilerini öğrenmek istediğiniz alan adı arama barı içerisine yazınız ve sorgula butonuna tıklayınız. Ardından alan adının sahiplik bilgileri ile ilgili detaylar gösterim alacaktır.Domain whois sorgulaması yaptıktan sonra sahiplik bilgilerini görebilmeniz için alan adının sahiplik bilgilerinin herkese açık olması gerekmektedir.

Alan Adınız Farklı Bir Firmada mı?
Transfer Edin!

Sürpriz yenileme fiyatlarından ve yönetimi zor ücretli alan adı hizmetlerinden bıktınız mı? Sorun değil! Alan adınızı İnetmar'a hemen transfer edin ve yıl boyu en avantajlı alan adı fiyatlarından, yüzlerce farklı alan adı uzantısından, pratik ve yönetimi kolay domain yönetim panelinden hemen faydalanın.

Transfer Et