🔔 🔔 🔔 Duyuru: 24. Yılımıza özel indirimler sizleri bekliyor ! Kampanya Kodu : TDATA2024 | Detaylı bilgi için tıklayınız.

Hız, performans ve stabilite!

Bulut Sunucu

Tam yedeklilik ve cloud ortamda çalışan sanal sunucunuz
sizlere verimlilik ve performans sağlıyor.

  •  Esnek ve Ölçeklenebilir
  •  Yüksek Performans
  •  Her Zaman Erişilebilir
  •  Güvenli ve Güvenilir
Üstün teknoloji ile desteklenen

Bulut Sunucularımıza göz atın!

Güvenli, esnek ve ölçeklenebilir bulut sunucularımızla işletmenizin gereksinimlerine hızla yanıt veriyoruz. Bugün bize katılın ve işinizi geleceğe taşıyın!

Disk Türü
CPU (İşlemci)
RAM
0 8 16 24 32 40 48
Sunucu Core RAM Disk Trafik Panel Fiyat
Bulut Başlangıç Tüm Özellikleri Gör
1 Core vCore Xeon
2 GB RAM
20 GB SAS SSD
500 GB Trafik
none
5.99 $ / Ay
Bulut İdeal Tüm Özellikleri Gör
2 Core vCore Xeon
4 GB RAM
40 GB SAS SSD
3 TB Trafik
none
7.99 $ / Ay
Bulut Sunucu SAS Başlangıç Tüm Özellikleri Gör
1 Core vCore Xeon
2 GB RAM
100 GB SAS
500 GB Trafik
none
10.99 $ / Ay
Bulut Web Tüm Özellikleri Gör
4 Core vCore Xeon
4 GB RAM
60 GB SAS SSD
5 TB Trafik
cPanel
12.99 $ / Ay
İndirimli
Satın Al
Bulut Sunucu SAS İdeal Tüm Özellikleri Gör
2 Core vCore Xeon
4 GB RAM
200 GB SAS
3 TB Trafik
none
22.99 $ / Ay
Bulut Pro Tüm Özellikleri Gör
6 Core vCore Xeon
8 GB RAM
120 GB SAS SSD
8 TB Trafik
cPanel
29.99 $ / Ay
İndirimli
Satın Al
Bulut Sunucu SAS Web Tüm Özellikleri Gör
4 Core vCore Xeon
4 GB RAM
60 GB SAS SSD
5 TB Trafik
cPanel
32.99 $ / Ay
İndirimli
Satın Al
Bulut Max Tüm Özellikleri Gör
8 Core vCore Xeon
16 GB RAM
200 GB SAS SSD
10 TB Trafik
cPanel
34.99 $ / Ay
İndirimli
Satın Al
Bulut Sunucu SAS Pro Tüm Özellikleri Gör
6 Core vCore Xeon
8 GB RAM
120 GB SAS
8 TB Trafik
cPanel
55.99 $ / Ay
İndirimli
Satın Al
Kararsız mı kaldınız?

Sunucunuzu birlikte seçelim!

Uzman teknik ekibimiz ile iletişime geçerek bizimle birlikte sunucunuzu özelleştirin!

Müşteri hizmetlerimiz sizi arasın
Avantajlı özelliklerimiz ile

Fark yaratan özellikler burada!

Güçlü XEON İşlemciler

Hemen hemen tüm sunucularda yer alan Yeni nesil XEON işlemcililer sayesinde klasik i5 işlemcili sunuculara göre 3 kata kadar daha yüksek hız ve performansa sahip olursunuz.

Yüksek CPU, RAM, Storage Kapasitesi

Yüksek hit alan, SQL işlem sayısı yüksek olan ve I/O limitlerine takılan projeleriniz için yüksek I/O disk erişim kapasiteli Bulut sunucularla çalışarak performans problemi yaşamazsınız.

Dell EMC VNX Storage Altyapısı

Çok kapsamlı iş yükleri için, yüksek performanslı , optimize ve ölçeklenebilir bir altyapı sunan Dell EMC VNX ile çok daha güçlü Bulut sunuculara sahip olursunuz.

100 Mbit/s Paylaşımsız Hat

Kiralık sunucuların tamamında paylaşımsız 100 Mbit/s internet erişimi mevcuttur ve yüksek trafik kapasitesi sayesinde sınırlara takılmadan sunucunuzu yönetebilirsiniz.

SAS, SSD, SATA Disk Seçeneği

Maliyetleri kontrol altında tutun. Zengin disk seçenekleri arasından web projenize uygun olanı seçenerek maliyetlerinizi dilediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz.

TIER3 Veri Merkezi

İnternet omurgası Türk Telekom, Turkcell Superonline ve Cogent ile toplamda 70 Gbit/sec hat üzerinde çalışmaktadır ve her daim kesintisiz ve yedekli internet erişimi ile sunucunuzu yönetebilirsiniz.

Hangisini seçmem gerekli?

Bulut & VPS arasındaki fark nedir?

VPS, klasik yöntemlerle fiziksel sunucuyu bir çok sanal sunucuya bölen ve CPU, RAM gibi kaynakların ortak kullanılabildiği sunucu teknolojisidir ve sunucu yönetimine yeni başlayan kişilerce tercih edilir. Bulut Server, CPU,RAM gibi kaynakların size dedike olduğu , üstün sanallaştırma teknolojisi ile genişleyebilen ve yüksek verimlilik sağlayan bir başka sunucu teknolojisidir ve özel konfigürasyon seçenekleri ve daha yüksek kaynakları ile VPS’e nazaran daha güçlü bir barındırma çözümüdür.

XEON İşlemci %100 Dell EMC Storage Altyapısı

İhtiyaçlarınız için tasarlandı!

Dell EMC Storage altyapısı üzerinde çalışan ve çevik bir bulut mimarisi ile gelişmiş performans ve özellikler elde etmenizi sağlayan, yoğun işlem yükleri ve performans ihtiyaçlarınız için tasarlanmış XEON işlemcilerle 3 kata kadar daha fazla hıza kavuşursunuz.

Güçlü Dedike Kaynakları

Sanallaştırma teknolojisi!

Üstün VMWare sanallaştırma teknolojisi ile oluşturulmuş Bulut sunucularda, CPU, RAM gibi fiziksel sunucu kaynakları yalnızca sizin kullanımınıza sunulur ve sunucu kaynakları üzerinde tam kontrole sahip olursunuz. Bulut sunucularımızdan fiziksel sunucu performansına yakın bir performans alırsınız ve aşırı kaynak tüketimine sahip , bulut tabanlı sistemlere ihtiyaç duyan projelerinizde asla yarı yolda kalmazsınız.

Panel üzerinden

Sunucu üzerinde tam kontrol!

DirectAdmin, Cpanel, Plesk ve Bulut sunucu panelimiz ile panel üzerinden Remote/Reboot, API, IP KVM, yedekleme ve yeniden kurulum ile sunucunuzu istediğiniz gibi yönetebilir, uygulamalarınızı dilediğiniz gibi veri merkezine uğramadan uzaktan kontrol edebilirsiniz.

Aklınıza takılan bir şey mi var? Göz atın!

Sıkça Sorulan Sorular

Daha detaylı bilgi almak isterseniz hemen bize ulaşın.

DAHA FAZLA YARDIM AL

Bulut sunucuları nedir ve nasıl çalışır?

Bulut sunucuları, internet üzerinde barındırılan ve uzaktan erişilebilen sanal sunuculardır. Bu sunucular, veri merkezlerinde fiziksel olarak barındırılır ve bulut sağlayıcıları tarafından yönetilir. Kullanıcılar, ihtiyaçlarına göre sunucu kaynaklarını kolayca kiralayabilir veya bırakabilirler.

Bulut sunucuları neler sağlar?

Bulut sunucuları, esneklik, ölçeklenebilirlik, güvenilirlik ve maliyet etkinliği gibi bir dizi avantaj sunar. Kullanıcılar, ihtiyaçlarına göre kaynakları hızlı bir şekilde artırabilir veya azaltabilir, yedekleme ve güvenlik gibi hizmetleri kolayca entegre edebilirler.

Bulut sunucuları hangi tür işletmeler için uygundur?

Bulut sunucuları, küçük, orta ve büyük ölçekli işletmeler için uygundur. Özellikle, hızlı büyüme gösteren veya dalgalı trafik alan işletmeler, bulut sunucularını tercih ederler çünkü kaynakları anında ölçeklendirebilirler.

Bulut sunucularının güvenliği nasıl sağlanır?

Bulut sağlayıcıları, genellikle güvenlik duvarları, şifreleme teknolojileri, kimlik doğrulama ve erişim kontrolü gibi güvenlik önlemleri alır. Ayrıca, veri merkezleri genellikle yüksek güvenlik standartlarına sahiptir ve 7/24 izlenirler.