Satış ve Destek +90 (216) 521 78 00

Sepetim Giriş Yap | Kayıt Ol
Tenik Data

Streaming Çözümleri

Canlı Etkinlik

Televizyon canlı yayın ve radyo canlı yayınlarının internet üzerinden canlı yayın yapma hizmeti sunar.

Özellikler

Canlı yayınla ilgili tüm özellikleri kontrol panelinden basit ve kolay bir şekilde yapabilirsin.

Şifreli yayın yapabilir, hotlink koruması ile şifreleme teknoloji altyapısı sayesinde izinsiz girişimleri bloke edersin.

Bulut sunucu altyapısı ile çok daha ve kesintisiz canlı etkinlik hizmeti sunar.

Hemen Başlayın

Medya Barındırma

Medya dosyalarınıza daha hızlı erişebilmek, her yerden erişim imkanı sağlayabilmek ve tüm cihazlardan medyalarınızı yönetebilmek için bulut medya barındırma hizmeti kullanabilirsin.

Özellikler

Video, fotoğraf, text ya da css, js gibi dosyalarınız bulut sunucu altyapısı ile daha fazla kullanıcıya çok daha hızlı sunulur.

Medya barındırma hizmeti plan özellikleri, ihtiyacınıza yönelik çok hızlı genişletilir.

Medya dosyalarınız saklarınırken özel şifreleme yöntemleri ile şifrelenir, dosyalarınızın yedekleri alınır.

Hemen Başlayın

Müzik Platformları

Bulut altyapısı ile müzik platformları artık çok daha hızlı müzik dinlemek, medya sektörinde lider olmak isteyen şirketler için hazırlanmış altyapı sunar.

Özellikler

Load Balancer'a bağlı tüm hizmetlerinizi, anlık olarak akıllı izleme yeteneği ile yüksek kullanılabilirlik sağlar.

Binlerce müzik dosyalarınızı ön bellekler, kullanıcılarınız daha hızlı müzik dosyarını çalıştırır.

Müzik dosyalarınızın güvenliği için her aşamada planlı olarak anti spam ve virüs taraması yapılmakta, medya dosyalarınız yedeklemektedir.

Hemen Başlayın

Kurumsal Video Yayınları

Kurumsal firmalar daha fazla yenilikçi ve daha hızlı çalışan ürünleri kullanmak zorundalar.Kurumsal firmaların ihtiyacı olan bant genişliğinde kurumsal video yayın platformu sunulur.

Özellikler

Veri merkezlerimiz ile gerçek zamanlı çalışan CDN içerik ağı üzerindeki sunucular sayesinde çok hızlı video yayın hizmeti sunarsın.

Şirketinizin kurumsal video yayınlarını HD video kalitesinde kullanıcılarınıza ulaştırmasını sağlar.

Şirket içi aktif dizinleri ve paylaşım noktaları ile entegreli bir şekilde güvenli video barındırma altyapısı ile çalışır.

Hemen Başlayın

İnternet TV

İnternet üzerinden gerçek zamanlı TV hizmeti sunar. Canlı ses ve görüntü akışını çok daha hızlı, geniş kitlelere ulaştırmanızı amaçlar.

Özellikler

Güçlü bulut sunucu üzerinde çalışan internet tv sanal bir televizyon ve radyo istasyonu gibi çalışan uzak ofisler, satış kanalı ve müşterilerle daha fazla sesli ve görüntülü etkileşim kurmayı sağlar.

Dosyalar zaman çizelgesine yerleştirilir ve yayın modu açıkken bu dosyalar belirlenen uzunluk ve zaman aralıklarında sırasıyla yayınlanır.

İnternet tv üzerinde oynatılan videoların güvenli bir şekilde bulutta depolanmasını sağlar.

Hemen Başlayın
Bulut Hosting Bireysel Hosting Kurumsal Hosting Bayi Hosting Uygulama Hosting Wordpress Hosting Joomla Hosting Drupal Hosting E-Ticaret Hosting Haber Hosting Veritabanı Hosting MySQL Hosting MongoDB Hosting PostgreSQL Hosting
Bulut Sunucu Bulut Sunucu Sunucu Barındırma Sunucu Kiralama Sunucu Yük Dengeleyici Bulut Sunucu Standart Bulut Sunucu Enterprise Bulut Sunucu SSD Premium Bulut Sunucu Sunucu Yük Dengeleyici Kiralama Güvenlik Duvarı Kiralama
Kurumsal Email Sunucu Standart Email Sunucu Professional Email Sunucu Enterprise Email Sunucu Bulut Email Bulut E-Posta Hosting Hosted Zimbra Spam/Virüs Gateway Mail Back Up Smart Host ETRN Hizmeti E-Posta Servisleri
Domain Alan Adı Tescil Alan Adı Transfer Alan Adı Yenileme TÜrkçe Alan Adı Kayıt Marka Tescil Marka Tescil Başvuru
CDN Çözümleri Statik Cache Hizmeti İçerik Hızlandırma Coğrafi İçerik Dağıtımı CDN Depolama SSL Sertifika Comodo SSL QuickSSL True BusinessID SSL

LiveZilla Live Help