Satış ve Destek +90 (216) 521 78 00

Sepetim Giriş Yap | Kayıt Ol
Tenik Data

Marka Tescil

Marka Tescil

Doğrudan pazarlama yöntemi olan marka tescili ile emeklerinizi koruma altına alın ve koruyun. Marka tescili ile firmanıza vizyon ve misyon kazandırarak geleceğe yatırım yapabilirsiniz. Marka tescili sayesinde emeklerinizin başkaları tarafından haksız kullanımının önüne geçip taklitçi kişi veya kuruluşların haksız rekabetini önleyebilirsiniz.

Tam Koruma

Tescil edilen marka kanuni olarak koruma altına alınmıştır. Her çeşit hukuki işlemler dahilinde marka sahibinin markasını, adını, malını ve tüm yatırımlarını koruması sağlanmış olur.

Com.tr Domain

Firmaların com.tr domainlerini satın alması için firmaların A.Ş. veya LTD. ŞTİ.olması zorunludur. Marka tescil başvuru belgesi ile istediğiniz com.tr domaini tescil edebilirsiniz.

Yüksek İtibar

Marka tescili firmanızı, ürününüzü veya websitenizin güvenilir ve kaliteli olduğu noktasında firmanızı daha iyi anlatmanıza yardımcı olur ve prestijinizi yükseltir.

Online Marka Tescil Başvurusu

Sınıf Açıklamaları

Harç Bedeli:

0 TL

Hizmet Bedeli:

0 TL

Toplam:

0 TL

10 Yıl Koruma

Markanız tescil edildikten son 10 yıl boyunca koruma altına alınmaktadır.10 yıl boyunca marka tescil yaptığınız ürünü, firmanızı veya bir web sitenizi koruyabilirsiniz.

İtibar

Marka tescili firmanızı, ürününüzü veya websitenizin güvenilir ve kaliteli olduğu noktasında firmanızı daha iyi anlatmanıza yardımcı olur ve prestijinizi yükseltir. Marka tescili ile güvenirliğinizi kanıtlayın.

Anında Koruma

Marka tescili başvurusu yaptığınız gün ve saat itibariyle başvurduğunuz marka korumaya alınır. Bu sayede markanız anında koruma altına alınır ve bu koruma başvuru boyunca devam eder.

Bulut Hosting Bireysel Hosting Kurumsal Hosting Bayi Hosting Uygulama Hosting Wordpress Hosting Joomla Hosting Drupal Hosting E-Ticaret Hosting Haber Hosting Veritabanı Hosting MySQL Hosting MongoDB Hosting PostgreSQL Hosting
Bulut Sunucu Bulut Sunucu Sunucu Barındırma Sunucu Kiralama Sunucu Yük Dengeleyici Bulut Sunucu Standart Bulut Sunucu Enterprise Bulut Sunucu SSD Premium Bulut Sunucu Sunucu Yük Dengeleyici Kiralama Güvenlik Duvarı Kiralama
Kurumsal Email Sunucu Standart Email Sunucu Professional Email Sunucu Enterprise Email Sunucu Bulut Email Bulut E-Posta Hosting Hosted Zimbra Spam/Virüs Gateway Mail Back Up Smart Host ETRN Hizmeti E-Posta Servisleri
Domain Alan Adı Tescil Alan Adı Transfer Alan Adı Yenileme TÜrkçe Alan Adı Kayıt Marka Tescil Marka Tescil Başvuru
CDN Çözümleri Statik Cache Hizmeti İçerik Hızlandırma Coğrafi İçerik Dağıtımı CDN Depolama SSL Sertifika Comodo SSL QuickSSL True BusinessID SSL

LiveZilla Live Help