🔔 🔔 🔔 Duyuru: 24. Yılımıza özel indirimler sizleri bekliyor ! Kampanya Kodu : TDATA2024 | Detaylı bilgi için tıklayınız.

Web Siteniz İçin Sabit IP


Web Siteniz İçin Sabit IP


IP adresi, milyarlarca alan adı bulunan internet uzayı içerisinde tam anlamı ile enlem ve boylam koordinatları gibi çalışırlar.

   IP adresleri son yıllardaki artan internet kullanımı oranı karşısında neredeyse bitme konumuna gelmiş durumdadır. Bu sorun karşısında alternatif çözümler geliştirilmesine karşın pek çok hosting şirketi 1 adet ip adresi üzerine onlarca web sitesini ayarlamakta ve sahip oldukları dar ip adresi aralığı yüzünden müşterilerine bu konuda tam destek verememenin yanı sıra bu tarz istekleri geri çevirmektedirler.

   Konu hakkındaki sorunları daha önceden tespit eden firmamız bu sorunlar için pek çok farklı ip adresini satın alarak müşterilerinden gelecek isteklere makul ve uygun ücretler ile servis verebilecek altyapıyı oluşturmuş durumdadır.

   Özellikle SSL kullanım ihtiyacı bulunan Elektronik ticaret sitelerinde sabit ip ihtiyacı çok önemli ve olmazsa olmaz bir özellik olup, müşterilerimizden gelecek ip taleplerinde her türlü desteği verebilmekteyiz.

   SSL haricinde web sitelerinin kendilerine özel bir ip adresi üzerinden çalışmasını isteyen müşterilerimiz içinde sabit ip hizmeti verebilen şirketimiz, müşterilerinin sorunsuz hizmet alabilmesi için bu tarz küçük fakat önemli noktalara hazırlıklı durumdadır.

   Sabit ip hizmetimizden yararlanabilmek için satış personellerimize ulaşabilirsiniz.
Bu cevap yeterince yardımcı oldu mu?

Diğer Dökümanlar


 • FTP Nasıl Yapılır?

    Açıklama; 1.) Hostunuzun verdiği Ip No veya site adresini giriyosunuz.2.) Kullanıcı adınızı,hostunuzdan aldığınız veya sağladığı.3.) Hostunuzun sağladığı şifre veya sizin belirlediğiniz şifreyi...

 • Filezilla ile FTP Nasıl Yapılır?

 • Backup Sisteminiz var mı?

  Sistemimizde meydana gelebilecek herhangi bir probleme karşı günlük, haftalık ve aylık olarak yedekleme yapılmaktadır. Bu backup zamanları aldığınız pakete ve sipaişinizdeki aldığınız yedek...

 • FTP şifremi değiştirebilir miyim?

  Evet, panelinizden FTP kullanıcı adınızı ve şifrenizi değiştirebilirsiniz.

 • Kontrol Panelime nasıl girerim?

  Paneliniz cPanel ise; http://www.domainadi.com/cpanelPaneliniz Plesk ise; http://www.domainadi.com:8880yazdıktan sonra kayıt sonrasında size mail ile bildirilen kullanıcı adı ve şifreniz ile girip...