Satış ve Destek +90 (216) 521 78 00

Sepetim Giriş Yap | Kayıt Ol
Tenik Data

Danışmanlık

Veri Depolama Uygulamaları

Veri büyüklüğü ve yoğunluğu arttığında bu verilere hızlı erişim, sağlıklı korunabilme, ileriye dönük analiz edilebilme gibi işlemleri planlar.

Özellikler

Veriler için gerekli disk alanı yönetimi, NAS ve SAN teknolojileri için gerekli analizler yapılır.

Yedeklenen veriler üzerinde hızlı işlemler için zaman çizelgesi oluşturma ve bitirilmesi gibi avantajlar sunulur.

Gerçek zamanlı veri yedeklemeri durumunda sistem performansını stabil tutucak planlar üretmek.

Hemen Başlayın

Sanallaştırma Projeleri

Sanallaştırma Projesi sayesinde veri depolama süreçlerinde hız, verimlilik ve kalite artışı sağlayın.Sanal sunucu sayesinde enerji, maliyet, güvenlik ve yedeklilik konularında avantaj sağlarsınız.

Özellikler

Birden fazla sunucunun yönetimini kolaylaştırmış olursunuz.

Kaynak paylaşımı sayesinde enerji, maliyet, güvenlik ve yedeklilik avantajına sahip olursunuz.

Sunucu üzerinde yapıcağınız işlemler öncesi Snap Shot alabilir, herhangi bir sorun karşısında stabil haline geri dönüş yapabilirsiniz.

Hemen Başlayın

Bakım ve Destek Hizmetleri

Şirketler için iş gücünden, yüksek lisans maliyetlerinden ve kritik teknik servis hizmetlerinden tasarruf etmelerini sağlar.

Özellikler

Sanal ve fiziksel sunucu çözümlerinizde satın alma noktasından kurulum noktasına kadar, sunucu ürünleri için danışmanlık hizmetleri sunar.

İhtiyacınız kadar işlemci, ram ve disk alanı satın alarak sunucular için minumum maaaliyet maksimum verim elde etmiş olursunuz.

Uzman teknik kadromuz 7/24 destek ve monitoring imkanı sunmaktayız. Destek taleplerinizi 7/24 ticket, mail veya telefonla gerçekleştirebilirsiniz.

Hemen Başlayın

Yedekleme Hizmetleri

Yedekleme hizmeti ile yaptığınız yatırımı maksimize etmenize yardımcı olmak için güçlü, kullanımı kolay ve uygun maliyetli veri koruma sunar.Dakikalar içinde kolayca kurtararak çalışmama zamanını azaltır ve felaketleri önler.

Özellikler

Esnek yedekleme seçenekleri ile çok hızlı bir şekilde yedeklerden faydalanın.

Her saniyenizin değerli olduğu için, kolayca geri yükleyebilmenizi sağlar.

Kurumsal seviyede fiyatlandırma olmadan kurumsal seviyede işlevsellik sunar.

Hemen Başlayın
Bulut Hosting Bireysel Hosting Kurumsal Hosting Bayi Hosting Uygulama Hosting Wordpress Hosting Joomla Hosting Drupal Hosting E-Ticaret Hosting Haber Hosting Veritabanı Hosting MySQL Hosting MongoDB Hosting PostgreSQL Hosting
Bulut Sunucu Bulut Sunucu Sunucu Barındırma Sunucu Kiralama Sunucu Yük Dengeleyici Bulut Sunucu Standart Bulut Sunucu Enterprise Bulut Sunucu SSD Premium Bulut Sunucu Sunucu Yük Dengeleyici Kiralama Güvenlik Duvarı Kiralama
Kurumsal Email Sunucu Standart Email Sunucu Professional Email Sunucu Enterprise Email Sunucu Bulut Email Bulut E-Posta Hosting Hosted Zimbra Spam/Virüs Gateway Mail Back Up Smart Host ETRN Hizmeti E-Posta Servisleri
Domain Alan Adı Tescil Alan Adı Transfer Alan Adı Yenileme TÜrkçe Alan Adı Kayıt Marka Tescil Marka Tescil Başvuru
CDN Çözümleri Statik Cache Hizmeti İçerik Hızlandırma Coğrafi İçerik Dağıtımı CDN Depolama SSL Sertifika Comodo SSL QuickSSL True BusinessID SSL

LiveZilla Live Help